Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Colway

ZA DARMO

KOLAGEN

KOSMETYKI

OPINIE

BIZNES

BLOG

KONTAKT

Promocja! Teczka Dystrybutora :: 20,00 zł ::. Koszyk (0) | Logowanie | Rejestracja
Wybierz kategorię
Zadzwoń po kolagen

Infolinia oraz dział zamówień

tel. (85) 652 02 01
(w godz. 9.00-18.00 pon - pt)
Towar dnia
129,00 zł
Ocena 557 klientów: 4,8 / 5
.....................................................
Zapisz się i poznaj największe

Opinie
Wiedza, pozwala mi korzystać z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy - Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa - najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych..."

Ewa Krzywania, kosmetolog

Pozostałe opinie >>>
Kolagen Naturalny COLWAY
Unikalna seria Natural Collagen
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kolagen Zastosowanie
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Kolagen COLWAY


Sieć COLWAY

Firma COLWAY od 2004, zajmuje się sprzedażą kolagenu - poprzez dystrybutorów i menedżerów, dociera do coraz większej rzeczy klientów. COLWAY postawił na sieć konsumencką, ogólnoświatową. Nie oznacza to bynajmniej, że kolagen sprzedawany będzie jedynie metodą: od konsumenta - do konsumenta. System jego dystrybucji otwarty jest tak samo dla hurtowni, drogerii i aptek, jak dla osób działających w marketingu bezpośrednim.

Z poszanowaniem cenników obowiązujących równo, wszystkich odbiorców, faworyzuje on jednak dystrybutorów tworzących wielopoziomowe struktury sprzedaży. O strategii takiej zadecydowały: wnikliwe badania marketingowe, specyfika produktu oraz życiowe doświadczenia szefów COLWAY, którzy zapragnęli dać polskiej sprzedaży bezpośredniej, mającej dotąd nie najlepszą prasę - pierwszy historycznie towar, nie wymagający "wciskania", gdyż upragniony przez większość dorosłej populacji. Tak też się stało.

Kolagen COLWAY okazał się wielkich hitem, zarówno jako produkt, jak i sposób na własny, bezinwestycyjny i lukratywny biznes. Wydarzyły się rzeczy uważane dotąd za niemożliwe, przynajmniej w dystrybucji towaru metodą wielopoziomowego marketingu sieciowego. Osoby, które zaangażowały się w budowę struktur sprzedaży COLWAY, już w pierwszym miesiącu zarobiły kilka, a w drugim - kilkanaście tysięcy złotych. Rzesza takich menedżerów rośnie, sieć rozwija się arytmetycznie, a stymulują wszystko dwa czynniki: sensacyjny produkt, przebijający bezapelacyjnie wszystko, co dotąd zaistniało kiedykolwiek w MLM, sieciach konsumenckich, sprzedaży bezpośredniej - oraz system marketingowy COLWAY, który (przyznają to nawet najwybitniejsi i najwierniejsi swym organizacjom "sieciowcy" ) - wyznacza zupełnie nowe standardy, nie tylko w polskim, ale i światowym network marketingu!

Założyciele COLWAY zebrali wszystkie, nawarstwiające się przez piętnaście już lat opinie krytyczne o strukturach sieciowych działających w naszym kraju i wyciągnęli z nich bardzo daleko idące wnioski, tworząc marketing z ludzką twarzą, przyjazny uczestnikom, wolny od wszelkich dewiacji. Ultraliberalny system, skonstruowany tak, aby cała marża handlowa znalazła się w sieci, aby wreszcie zarobili na wspaniałym polskim produkcie polscy handlowcy i organizatorzy sprzedaży. Aby praca ludzi była zapłacona, osiągnięte pozycje - rzeczywiście nieutracalne, a reguły biznesu - niemożliwe do zmieniania.

COLWAY, to pierwszy w historii networku - biznes, w którym system finansowy zawarty jest nie w dodatkowych "planach", aneksach, czy innych nie podpisywanych, a zatem zmienialnych dowolnie zapisach - lecz w umowie o współpracy, sygnowanej w dodatku przez Spółkę Jawną.

COLWAY, to pierwsza historycznie sieć, w której cały dochód ze sprzedaży produktów przeznaczony jest do rozdysponowania pomiędzy jej uczestników, gdzie wyznaczniki ceny, poziomy rabatowe i prowizyjne ustalono raz na zawsze, gdzie nie ma możliwości prawnej pozbawienia kogokolwiek osiąganego tzw. pasywnego dochodu.

COLWAY, to pierwszy, czysto polski network marketing, w którym nie śnimy snów cudzych, lecz własne, który każdy z uczestników może przenieść do dowolnego miasta i kraju - stając się milionerem. COLWAY to pierwszy polski network, który wychodzi na świat, a nie przyszedł do nas. Stwarza to ogromne możliwości.

W chwili obecnej produkt z polski jest dostępny w kilkunastu krajach na świecie. Również w USA - kolebce MLM. Zazwyczaj to My otrzymywaliśmy produkty poprzez różnego rodzaju systemy z USA. Kolagen COLWAY jest prawdopodobnie pierwszym produktem z Europy Wschodniej, który wszedł z takim impetem do kolebki i ojczyzny networku.


Co tak na prawdę wyróżnia COLWAY od innych sieci marketingu wielopoziomowego?

 • COLWAY posiada produkt, który sprzedaje się sam;
 • jest dostępna tak samo placówkom handlowym, jak i sprzedawcom bezpośrednim, wysyłkowym, internetowym - można sponsorować hurtownie i nawet wielka hurtownia nie ma szans obejścia swojego maleńkiego dostawcy;

 • od nikogo nie żąda wyłącznej lojalności;
 • wszelkie dochody gwarantuje umową;
 • zapewnia prawnie niezmienialność reguł gry;
 • twórcy biznesu odpowiadają własnym majątkiem za realizację umów o współpracy;

 • rabaty zakupowe sięgają 42%, a prowizje oprócz nich - 28% cen detalicznych;

 • osiąganie tych poziomów jest realniejsze niż gdziekolwiek dotąd;

 • nie nakłada żadnych przymusów zakupowych;

 • nie wymaga dokonania obrotu w żadnym, konkretnym czasie;

 • nie ma "starterów", ani opłat za uczestnictwo;

 • materiały reklamowe i informacyjne nabywa się bez marży, w kosztach wytworzenia;

 • zapewnia menedżerom możliwość odbioru prowizji za każdą złotówkę obrotu ich struktury, poprzez prawo rozdysponowania tego obrotu;

 • nie wymaga praktycznie od nikogo dokonywania sprzedaży detalicznej;

 • zasady są proste i interpretowane na korzyść uczestników sieci;

 • wszystko, cokolwiek wymyślali uczestnicy innych networków, aby wyciągnąć pieniądze z systemu, jest tu dozwolone, a nawet zalecane;

 • początek nie wymaga inwestycji;

 • dla ambitnych istnieją drogi do kariery na skróty;

 • jest to sieć już eksplodująca, a jeszcze nowa, co zapewnia zapoczątkowującym rozwój struktur - bajeczne zyski;

 • nigdy nie będziemy "poprawiać" systemu - bo nie ma już nic do poprawienia, tak korzystnego dla uczestników networku, nie wdrożono dotąd nigdzie na świecie!

Nagłówek

Copyright © 2004-2012 Kolagen Colway
Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Warunki Użytkowania
Start Praca Colway Kolagen Program Partnerski
Aktywny rybi kolagen naturalny Colway o działaniu odmładzającym i leczniczym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen, kollagen naturalny.