Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Colway

ZA DARMO

KOLAGEN

KOSMETYKI

OPINIE

BIZNES

BLOG

KONTAKT

Promocja! Teczka Dystrybutora :: 20,00 zł ::. Koszyk (0) | Logowanie | Rejestracja
Wybierz kategorię
Zadzwoń po kolagen

Infolinia oraz dział zamówień

tel. (85) 652 02 01
(w godz. 9.00-18.00 pon - pt)
Towar dnia
149,00 zł
Ocena 557 klientów: 4,8 / 5
.....................................................
Zapisz się i poznaj największe

Opinie
Wiedza, pozwala mi korzystać z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy - Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa - najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych..."

Ewa Krzywania, kosmetolog

Pozostałe opinie >>>
Kolagen Naturalny COLWAY
Unikalna seria Natural Collagen
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kolagen Zastosowanie
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Krem / Maść na blizny - Kolagen na blizny


Krem, maść, czy kolagen na blizny?


Blizny zdecydowanie nie są ozdobą ciała, a w większości przypadków kojarzą się z nieprzyjemnymi wydarzeniami, o których chciałoby się zapomnieć. Tym bardziej warto zadbać o to, by pozbyć się szpecących zniekształceń skóry. W najłagodniejszych przypadkach skuteczna może się okazać maść lub krem na blizny, w nieco gorszych potrzebna jest interwencja chirurga. Okazuje się, że znaczny wpływ na blizny ma także KOLAGEN.Nie każda rana powstaje tak samo, dlatego nie każdej blizny można się pozbyć w ten sam sposób. Leczenie blizn uwarunkowane jest przez bardzo wiele czynników. Skuteczność kremów na blizny zależy przede wszystkim od rodzaju rany, jej rozmiaru, głębokości, umiejscowienia na ciele oraz czasu jej powstania.

Wiek rany odgrywa w tym przypadku bardzo ważną rolę, ponieważ w pierwszym roku, gdy blizna dojrzewa, można spróbować wpływać na jej przyszły wygląd. Można w tym czasie korzystać z kremu lub maści na blizny. Można także skorzystać z wyjątkowego wpływu, jaki ma na blizny kolagen.

Wykorzystanie kosmetyków kolagenowych w leczeniu blizn sprzyja odbudowie uszkodzonych włókien kolagenowych. Fibroblasty, czyli komórki odpowiadające za produkcję kolagenu w skórze, zostają pobudzone przez kolagen dostarczony z zewnątrz. Powoduje to znaczne wygładzenie blizn.

Skuteczność wykorzystania kolagenu jako kremu na blizny zależy od rodzaju blizny. Zwykłe blizny pourazowe są początkowo zgrubiałe i twarde, ale z czasem same miękną, jaśnieją i kurczą się, dzięki czemu stają się mniej widoczne. To, w jakim stopniu pozostaną widoczne można uwarunkować poprzez stosowanie Kolagenu Naturalnego. Białko może być także stosowane na tzw. blizny zanikowe występujące w przypadku trądziku, ospy wietrznej, czy nieprawidłowego leczenia sterydami. Szczególnym przypadkiem są blizny pooparzeniowe. Oparzenia I stopnia i powierzchowne II stopnia nie pozostawiają blizn. Wszystkie poparzenia III stopnia i głębokie II stopnia tworzą natomiast rozległe i brzydkie blizny obejmujące całą skórę właściwą.Jak działa kolagen na blizny?


Kolagen Naturalny stosowany na blizny działa podobnie, jak inne kremy i maści na blizny - rozjaśnia je, zmiękcza i wygładza przerośniętą tkankę blizn. Korzystnie wpływa na strukturę włókien kolagenowych, co sprzyja odbudowie prawidłowej struktury skóry.

W zależności od umiejscowienia blizn na ciele, do ich likwidacji wykorzystuje się Kolagen Naturalny o różnym stopniu czystości.

  • Na blizny występujące w delikatnych miejscach ciała (twarz, dekolt, miejsca intymne) - Kolagen Platinum
  • Na blizny występujące w pozostałych częściach ciała - Kolagen Silver


Jeśli chcesz się pozbyć blizn już teraz,
wybierz odpowiedni kolagen dla Ciebie!kolagen na blizny

Blizny na twarzy, dekolcie i w miejscach intymnych

KOLAGEN PLATINUM

Zamów kolagen na blizny


kolagen na blizny

Blizny na pozostałych częściach ciała

KOLAGEN SILVER

Zamów kolagen na blizny

Nagłówek

Copyright © 2004-2012 Kolagen Colway
Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Warunki Użytkowania
Start Praca Colway Kolagen Program Partnerski
Aktywny rybi kolagen naturalny Colway o działaniu odmładzającym i leczniczym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen, kollagen naturalny.